Elementy kute – kunsztowna elegancja

 

Kute ogrodzenia, bramy, balustrady wyróżniają się stylowym wyglądem i także i dzisiaj mają wielu amatorów doceniających je nie tylko ze względu na elegancję, ale również trwałość i wytrzymałość. Są korzystnym wyborem wtedy, gdy liczy się najlepszy efekt i funkcjonalność.

 

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę elementów kutych dla kowalstwa, metaloplastyki, ślusarstwa. Są to między innymi tralki, ozdobne rozety, koszyki, cebule, wszechstronne elementy dłużycowe takie jak pręty, płaskowniki, zwieńczenie tralek – groty, szpice, a szykowne dodatki takie jak gotowe dekory. Za prawidłowe działanie całej konstrukcji odpowiadają dopasowane klamki, kołatki, zawiasy czy zasuwy. Tak obszerny asortyment pozwala na stworzenie z nich efektowych ogrodzeń, balustrad, furtek czy bram dopasowanych indywidualnie do życzeń klienta. Także jesteśmy wstanie wykonać je na zamówienie.

 

Wszystkie elementy kute oferowane są w pełnej gamie rozmiarowej i produkowane są z najwyższej jakości materiałów, które zabezpieczone są przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych. W związku z tym nie korodują i nie wymagają intensywnych prac konserwacyjnych. Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży elementów kutych. Naszym atutem jest nie tylko szeroki asortyment, ale również jego przystępne ceny oraz szybka dostawa powodują, że nasza oferta jest tak atrakcyjna i konkurencyjna. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy całkowicie do dyspozycji.

Elementy kute Kraków – zapraszamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty!

Visit lbetting.co.uk how to sing-up at ladbrokes

  • Leszek
  • Agnieszka
  • Tomasz
  • Aneta
  • Monika
  • Lukasz

Kontakt z PHU ALLES

ADRES
32-080 Zabierzów, ul.Dębowa 35
E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefony:
tel.012 285-17-68
fax. (012) 285-34-63
gsm: 783-998-703, 601-25-76-51
NIP:
676-010-94-09