Wykończenie tralek – groty kute

Groty, które inaczej nazywane są szpicami, są stosowane powszechnie w wykańczaniu górnych końców tralek. Pozwalają na stworzenie efektownie wyglądających kompozycji stosowanych w szczególności na ogrodzenia, a także bramy czy furtki.

W naszej ofercie groty kute dostępne są w szerokiej gamie wariantów – są to groty o różnych kształtach, wielkościach, także różniące się między sobą ceną. Są to groty wykańczane bez zbędnych elementów ozdobnych, jak i bogato dekorowane. Ze względu na szeroką gamę różnych wzorów grotów kutych można dopasować je indywidualnie do charakteru konstrukcji, której mają być częścią. Groty wykonuje się z wysokiej jakości stali, która ze względu na swój stop i pokrycie jest nierdzewna, co powoduje, że elementy te nie niszczeją przy przebywaniu w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Wszystkie z nich są dodatkowo tak zaprojektowane, aby nie powodować zagrożenia, dlatego są tępo wykończone, co zmniejsza ryzyko przypadkowych zranień.

Zajmujemy się sprzedażą elementów kutych już od lat. Szeroki wybór elementów tego typu, wśród których znajdują się również groty kute, powoduje, że każdy z klientów jest w stanie zakupić u nas odpowiadające mu modele w konstrukcji ogrodzenia wokół posesji, bram czy furtek, a także kutych balustrad. Nasi pracownicy w razie potrzeby zawsze są gotowi do doradzenia, jakie z nich sprawdza się najlepiej i będą mogły zapewnić trwałość na długie lata.

Groty kute Kraków – zapraszamy serdecznie do zapoznania się z wszystkimi modelami w naszym asortymencie!

Visit lbetting.co.uk how to sing-up at ladbrokes

  • Leszek
  • Agnieszka
  • Tomasz
  • Aneta
  • Monika
  • Lukasz

Kontakt z PHU ALLES

ADRES
32-080 Zabierzów, ul.Dębowa 35
E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefony:
tel.012 285-17-68
fax. (012) 285-34-63
gsm: 783-998-703, 601-25-76-51
NIP:
676-010-94-09